“Czy to jutro, czy to dziś,

wszystkim jest potrzebny Miś!”

Kochają je wszystkie dzieci i nieważne czy są duże czy małe, szare, brązowe czy kolorowe. Są po prostu mięciutkie, niezastąpione przy zasypianiu, zawsze pocieszają w dziecięcych kłopotach i mimo coraz bardziej nowoczesnych i atrakcyjnych zabawek, moda na nie nie przemija. Pluszowe misie, bo o nich mowa, 25 listopada obchodziły swoje święto. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły swoje pluszaki i z ich udziałem odbyło się w naszej grupie wiele zabaw słownych, ruchowych, matematycznych, plastycznych i kulinarnych. Odwiedziła nas Mama Julii, pani Małgorzata Jurga i mama Karolinki, pani Iwona Wardęga, które przeczytały nam ciekawe i zabawne misiowe bajeczki – dziękujemy :). To był w naszej grupie dzień pełen miłości, przytulania i wspaniałej zabawy.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d235986121kP834579242o1l1/dzie-misia