W listopadzie pani Aldona Janc i pani Stefania Zielińska zaprosiły nasze przedszkolaki do Biblioteki Publicznej w Ryczywole. W środę, 28 listopada, Biedronki, Kotki, Tygryski i Zajączki wyruszyły do biblioteki, a w czwartek z powodu złych warunków atmosferycznych panie przyjechały do przedszkola do Jeżyków, Motylków i Pszczółek. Dzieci miały okazję poznać historię pluszowego misia, wysłuchać ciekawych wierszyków i opowiadań o misiach, zaśpiewać piosenki o misiowej tematyce i poznać bajki, których bohaterami były oczywiście misie. Nasze przedszkolaki doskonale znały Misia Uszatka, Kubusia Puchatka, Gumisie, Misia Paddingtona, Troskliwe Misie, Misia Coralgola i wiele, wiele innych. To były bardzo ciekawe spotkania, pełne misiowych przygód. Dziękujemy za zaproszenie oraz przybycie do przedszkola, miłą atmosferę i ciekawe opowieści.