6. grudnia odwiedził naszych PRZEDSZKOLAKÓW NIEZWYKŁY GOŚĆ. Na takiego gościa oczywiście wszystkie przedszkolaki czekały bardzo długo – bo aż cały rok! Niektóre przedszkolaki spotkały Mikołaja po raz pierwszy i widać było w oczach dzieci niewielki strach, czy obawę ale też oczywiście ogromną ciekawość. Gość w czerwonym stroju okazał się bardzo Sympatycznym Staruszkiem i do tego niezwykle hojnym. Mikołaj do każdej sali wchodził z dwoma workami prezentów. Pomocnicy – Elfy (nasze panie) pomagały rozpakować worki i obdarować każdego przedszkolaka. Każdy przedszkolak z wielką niecierpliwością oczekiwał w kolejce na swoją paczkę. Nasz gość obdarował również nasze przedszkolaki klockami, które oczywiście zostaną w sali. W ten sposób dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności społeczne poprzez zgodną i konstrukcyjną zabawę. Nasze przedszkolaki podziękowały serdecznie Mikołajowi i przedstawiły piosenkę lub taniec. Mikołaj był bardzo zadowolony, kiwając głową z uznaniem dla naszych przedszkolaków obiecał, że odwiedzi nasze przedszkole już za rok. Dziękujemy serdecznie Mikołajowi oraz Radzie Rodziców i Pani Dyrektor Przedszkola za tak miłą niespodziankę. Był to naprawdę dzień pełen emocji.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d238185328kP873561489o2l1/mikoaj-w-przedszkolu