W listopadzie w naszej grupie realizowaliśmy projekt edukacyjny – Muzyka. Poznaliśmy instrumenty perkusyjne, klawiszowe, dęte i strunowe oraz dowiedzieliśmy się w jaki sposób wydobywa się z nich dźwięk. Wiemy też do czego są potrzebne nuty i pięciolinia. Sami zorganizowaliśmy orkiestrę, którą zaprezentowaliśmy na świątecznym kiermaszu oraz przed wszystkimi przedszkolakami.  Zaprosiliśmy też kilku ekspertów. Olga Motyka i Agata Pastusiak  zaprezentowały nam grę na gitarach, a pani Ania Lubońska zagrała na pianinie oraz flecie poprzecznym. Rozwijaliśmy swoją inwencję twórczą, tworząc deszczową muzykę, wspólnie z rodzicami wykonaliśmy różne instrumenty i na zakończenie projektu zorganizowaliśmy wystawę. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować projekt, dziękujemy ekspertom za przybycie i ciekawe spotkania.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d238130341kP862201569o1l1/muzyka