W okresie przedświątecznym poznaliśmy tradycję ozdabiania drzewka. Niedawno odwiedziła nas mama Miłosza – pani Natalia Wieczorek, która przygotowała dla nas zabawę w wyplatanie papierowych gwiazdek. Pani Natalia przygotowała całe wielkie pudełko papierowej wikliny. Następnie wtajemniczyła nas w kolejne etapy wykonania świątecznej ozdoby. My wykazaliśmy się sporą kreatywnością oraz zręcznością rąk i wykonaliśmy różne gwiazdki, podstawki itp. – każdy wykonał niepowtarzalną ozdobę. Po tym dość wyczerpującym zajęciu zabraliśmy się do dekorowania naszej choinki. Wykorzystaliśmy różne ozdoby ukryte w pudełku, a mama Sary –pani Sylwia Pawłowska przygotowała jeszcze różne kokardy, którymi ozdobiła naszą choinkę. Teraz nasza choinka to – PRAWDZIWA STROJNISIA! Dziękujemy serdecznie za pomoc.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d239712670kP751286540o2l1/choinka-zajczkw