Niebawem święta Bożego Narodzenia – dookoła wielkie zamieszanie i pośpiech…. A tymczasem w sali wiejskiej w Skrzetuszu 13. grudnia odbyło się świąteczne spotkanie. Wykorzystując zaproszenie pani Jolanty Furman nauczycielki przedszkola przygotowały zabawy ruchowe i plastyczne, dzięki którym przedszkolaki utrwaliły sobie tradycje związane z przygotowaniem świątecznych dekoracji. Przybyłe na imprezę dzieci z ochotą uczestniczyły w zabawach ruchowych – pakując prezenty do worka, przenosząc prezenty w jak najszybszym tempie oraz segregując kolorowe bombki (piłeczki). Organizatorki przygotowały szeroki zestaw ciekawych zabaw plastycznych. Każde dziecko spośród tak bogatej oferty zabaw bez problemu znalazło zajęcie, które sprawiło mu wielką radość. Oczywiście panie – Natalia Wieczorek oraz Sylwia Pawłowska jak zwykle włączyły się w przygotowanie plastycznych zajęć dla dzieci. Serdecznie dziękujemy za to. Wielką atrakcją okazała się również wizyta niezwykłych gości. Panowie w czerwonych płaszczach umilali czas i obdarowywali przedszkolaków słodyczami. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom , mieszkańcom Skrzetusza oraz pani dyrektor naszego przedszkola, za przyjęcie naszego zaproszenia i aktywne uczestnictwo w świątecznych zabawach.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d239740897kP879536686o2l1/witeczne-zabawy-w-skrzetuszu