Poznając tradycje świąt Bożego Narodzenia, nasza koleżanka Karinka zaprosiła do naszej sali swoją mamę, a Igor babcię i mamę w celu przygotowania słodkich i pachnących pierniczków. Nasze ekspertki od świątecznych pierniczków przygotowały dla nas pachnące ciasto, a my z zapałem zabraliśmy się do wałkowania i wykrawania piernikowych wzorków. Czas spędzony przy pieczeniu pierniczków okazał się dla nas świetną zabawą. Wiele radości sprawiło nam również ozdabianie i dekorowanie naszych wytworów. Gotowe pierniczki pachniały tak zachęcająco, więc musieliśmy je popróbować. Smakowały wyśmienicie! Resztę pierniczków zostawiliśmy oczywiście na święta… nie możemy się już doczekać…, ale to już niedługo! Dziękujemy pani Mirosławie Skrzypek, pani Iwonie Skrzypek oraz pani Monice Świderskiej za pomoc w przygotowaniu tych świątecznych smakołyków. Dziękujemy również paniom kucharkom, które upiekły nasze pierniczki po prostu błyskawicznie!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d240051493kP835173708o2l1/witeczne-pierniczki-zajczkw