Za oknem gwiazdka świeci, cieszą się dorośli i dzieci.

Mama chodzi uśmiechnięta, bo zbliżają się święta.

Choinka, opłatek biały to wszystko wigilia – dzień wspaniały!

Ostatni dzień przed świętami był w naszej grupie bardzo uroczysty. Oglądaliśmy piękne Jasełka w wykonaniu naszych starszych kolegów i koleżanek,  nastąpiło rozstrzygnięcie organizowanych w placówce konkursów, odwiedził nas Gwiazdor, który wszystkich obdarował prezentami,  dzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy, by na koniec zasiąść do wigilijnego obiadu. Dziękujemy  Gwiazdorkowi oraz Radzie Rodziców, która pomogła mu uszczęśliwić wszystkie przedszkolaki.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM SPOKOJNYCH,  ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI W NOWYM 2019 ROKU.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d240996273kP805975101o1l1/wigilia