W piątek, 21 grudnia w przedszkolu odbyły się jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z grup: Biedronek, Jeżyków i Kotków.
Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są rodzinnymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Każdy, zarówno dziecko jak i dorosły z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. W przedszkolu okres przedświąteczny jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały dla wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. Piękna sceneria oraz śpiew kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię świąt. Po przedstawieniu, Pani dyrektor podziękowała dzieciom za piękny występ oraz złożyła wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia z okazji nadchodzących świąt.