Zbliżają się ferie  – czas beztroskich zabaw na śniegu i lodzie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Przedszkolaków odwiedzili nas policjanci: sierżant sztabowy Piotr Borkowski oraz starszy sierżant Daniel Mnich. Policjanci przypomnieli o różnych zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych, przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach, ostrzegali przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek oraz organizowaniem kuligów za pojazdami mechanicznymi. Funkcjonariusze zwrócili również uwagę na ograniczone zaufanie do osób nieznajomych, zachowanie bezpieczeństwa podczas pobytu i zabaw w domu. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, odpowiadały na pytania, zgłaszały chęć odpowiedzi, co świadczy o zainteresowaniu tematem oraz wiedzy jaką już posiadają.

WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII