Karnawał, to czas zabaw i tańców. W naszym przedszkolu również odbył się Balik Karnawałowy – tradycyjnie oczywiście ostatni dzień przed rozpoczęciem ferii zimowych. Nasze przedszkolaki zabawiał DJ Marek, który zaprosił wszystkich do zabaw taneczno – ruchowych mających na celu ,,zdobycie” Krainy Świata Bajek. Nasz Bal Karnawałowy był również punktem kulminacyjnym realizowanego we wszystkich grupach przedszkolnych projektu edukacyjnego ,,W Krainie Bajek”. W tym dniu na chwilę zarówno dzieci, jak i dorośli stali się zupełnie innymi postaciami. Każdy uczestnik balu wcielił się w swoją ulubioną postać bajkową. Czas spędzony na zabawach tanecznych był dla wszystkich czasem wielkiej radości. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie dzieciom karnawałowych kostiumów, a DJ Markowi za super muzykę, która pozwoliła nam wszystkim odkryć Krainę Świata Bajek.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d244584159kP844692012o2l1/bal-karnawaowy-2019