Dnia 21.02.2019 przedszkolaki wzięły udział w kolejnym przedstawieniu muzycznym zaproponowanym przez teatr Kulturka pt. „Trzy  wesołe krasnoludki”. Poziomka, Modraczek i Żółtaczek zaprosili nas do „studia nagrań”, w którym przygotowywali słuchowisko oparte na tekstach Jana Brzechwy. W trakcie przedstawienia mogliśmy posłuchać wspaniałej muzyki wokalnej i instrumentalnej. Aktorzy poprosili dzieci, aby włączyły się do zabawy współtworząc radiową audycję. Przedszkolaki bardzo się zaangażowały i tworzyły tło z dźwięków naśladujących las – szum drzew, odgłosy ptaków i również beczenie owiec. Na koniec przedstawienia wraz z krasnoludkami wzięliśmy udział w szalonej tanecznej imprezie. Dziękujemy aktorom Pani Paulinie Tarnowskiej, Panom Zbyszko Tuchołka, Albertowi Kołodziejczakowi i Krzysztofowi Raduła za wspaniała przygodę z kulturą.