Otaczający nas świat zmienia się w bardzo szybkim tempie. Zmiany w rozwoju techniki mają duży wpływ na styl życia ludzi. My, Zajączki zajęliśmy się ostatnio tym niezwykłym światem techniki. Poznaliśmy przedmioty, które używane były przez nasze babcie i prababcie. Obecnie różne wiadomości przekazywane są w szybszym tempie. My sprawdziliśmy to poprzez przesłanie listu pocztą tradycyjną oraz elektronicznie. List przesłany tradycyjną pocztą wymagał od nas naprawdę wielkiego wysiłku i czasu. Zabawy badawcze, które podejmowaliśmy wzbogacały naszą wiedzę i umiejętności. Z wielkim zaangażowaniem bawiliśmy się w wynalazców. Być może w przyszłości ktoś z nas zostanie WIELKIM ODKRYWCĄ urządzenia, które pomoże ludziom w codziennej pracy. Dziękujemy mamie Stasia i mamie Miłosza oraz pani Heni i pani Małgosi podczas konstruowania naszych wynalazków.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d254417044kP834454255o2l1/wiat-techniki