W piątek z okazji Dnia Kobiet w naszej grupie każda dziewczynka (a jest ich aż 17) mogła poczuć się jak prawdziwa modelka. Dzień upłynął nam na zabawach i zajęciach, które dziewczynki uwielbiają. W salonie kosmetycznym zorganizowanym przez siostry Antosi, panią Magdę i panią  Natalię wzbogaciły swoją wiedzę na temat pielęgnacji dłoni i paznokci, a w salonie fryzjerskim, przygotowanym przez mamę Natalii – panią Martę, mogły zamówić przepiękna fryzurę. Pod czujnym okiem mamy Julii – pani Małgosi mogły wykonać według własnego pomysłu biżuterię – bransoletki i naszyjniki. Chłopcy w tym czasie dla wszystkich dziewczynek przygotowali niespodzianki w postaci laurek oraz słodkiego poczęstunku. Na zakończenie odbył się wspaniały pokaz mody z udziałem modelek i modeli. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas, zorganizowane zabawy i zajęcia. Szczęśliwe miny dziewczynek i dumni chłopcy z przygotowanej niespodzianki były najlepszym dowodem na to, że był to wspaniały Dzień Kobiet w Tygryskach.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d254290687kP800578180o1l1/dzie-kobiet