Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej placówce realizowane jest zadanie: wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych postaw dzieci. W ramach tego zadania oraz realizacji dobrej praktyki ,,Mały Patriota”, w przedszkolu odbył się pokaz tańców narodowych prezentowanych przez naszych podopiecznych. Każda grupa przedszkolna przedstawiła przygotowany taniec związany z naszą polską tradycją. W ten sposób dzieci poznały krakowiaka, polkę, poleczkę, walczyka i poloneza. Każdy taniec miał oczywiście inny charakter, ale dzieci poradziły sobie bardzo dobrze. Każdy MAŁY TANCERZ włożył wielki wkład swoim, małym serduszkiem do uświetnienia tej prezentacji tańców narodowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali wielkie brawa. Pani Dyrektor serdecznie pogratulowała przedszkolakom za wspaniałe występy, a nauczycielkom podziękowała za przygotowanie dzieci do występów. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w realizacji tego zadania.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d255232231kP815153688o2l1/tace-narodowe