Ostatnio w naszym centrum badawczym pojawiły się różne ciekawe przedmioty, związane z projektowaniem i krawiectwem. Z wielką ochotą i z zaangażowaniem podejmowaliśmy różne ciekawe zadania przygotowane przez naszą panią. W każdym dniu byliśmy kimś innym. Niekiedy bawiliśmy się w projektantów ubrań, innym razem próbowaliśmy swoich umiejętności w szyciu. My próbowaliśmy ozdabiać ubrania przy pomocy naszych mam, ponieważ te wszystkie ciekawe akcesoria były trochę niebezpieczne dla nas. Pewnego dnia poznaliśmy też sposób szycia specjalną maszyną krawiecką, którą zaprezentowała nam pani Małgosia Krawczak. Pani Małgosia przygotowała dla nas super niespodzianki- uszyła nam mięciutką poduszkę oraz worek na skarby. Dziękujemy serdecznie za to wszystko. Poznaliśmy też prawdziwego manekina, którego pożyczył nam pan Adrian Wawrzyniak. Dziękujemy panu serdecznie, dzięki temu nasza kolekcja ubrań prezentowała się wspaniale! Może w przyszłości ktoś z nas zostanie prawdziwym projektantem lub krawcem? Mamy przecież wiele wspaniałych pomysłów, a nasze rączki stają się coraz  bardziej zręczniejsze.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d256632124kP922952268o2l1/w-pracowni-projektanta-i-krawca