We wtorek, 19 marca, przedszkolaki z terenu naszej Gminy miały okazję spotkać się w naszym Przedszkolu na konkursie piosenki patriotycznej „ŚPIEWAMY PIOSENKI O POLSCE”, zorganizowanym przez panie: Bukowską Agatę, Morańską Barbarę, Wolniewicz Wandę i Szczecinę Monikę. Dzieci występowały w dwóch kategoriach:  dzieci 3-4- letnie i dzieci 5-6-letnie, a występy małych artystów oceniało jury w składzie: pani Alina Forysiak – nauczyciel muzyki i rytmiki, Elżbieta Matuszak – dyrektor Przedszkola Publicznego w Ryczywole i pani Henryka Sawińska – pracownik Przedszkola Publicznego w Ryczywole. Wszystkie dzieci były świetnie przygotowane, a każdy występ nagrodzono gromkimi brawami.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii dzieci 5-6–letnich:

I miejsce Marcel Galiński – Przedszkole Ryczywół

II miejsce Liliana Cieślik – Przedszkole Ryczywół

III miejsce Jan Rzański – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Ludom

W kategorii dzieci 3-4–letnich:

I miejsce Stanisław Lachowicz – Przedszkole Ryczywół

II miejsce Zofia Targosz – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Ludom

III miejsce Piotr Lena – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Ludom

Pozostali uczestnicy konkursu to: Fuhrmann Cezary, Mufka Alicja, Smogur Lena, Szrama Karol, Żubrowska Emilia.

Wszyscy laureaci oraz uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Na zakończenie pani Alina Forysiak podsumowała wyniki konkursu, pogratulowała  uczestnikom oraz ich rodzicom,  a pani Elżbieta Matuszak serdecznie podziękowała wszystkim za udział. Dziękujemy jury za obrady i Radzie Rodziców  za ufundowane nagrody.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d256453000kP850461342o1l1/konkurs