Okres wiosenny, to świetny czas do zakładania hodowli roślin. Nasze przedszkolaki miały wspaniałą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności ogrodowych, ponieważ 15.maja do naszego przedszkola na zaproszenie pani Moniki Szczeciny przyjechały dwie przedstawicielki Leroy Merlin z Suchego Lasu. Pani Edyta Zimoch oraz pani Magdalena Nowaczyk z naszymi wychowankami przeprowadziły warsztaty ,,Dzieciaki – Sadzeniaki”. Dzieci, na podstawie prezentacji multimedialnej zapoznały się z różnymi typami roślin oraz z ich rolą dla środowiska i życia człowieka. Po części teoretycznej oczywiście z wielką pasją wszystkie maluchy przystąpiły do prac ogrodowych. Tym razem panie z Leroy Merlin przywiozły ogromną liczbę małych pelargonii. Każdy przedszkolak posadził sobie swoją roślinkę. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały dyplom Dzieciaka – Sadzeniaka oraz drobny upominek. Dziękujemy serdecznie Paniom – Edycie Zimoch i Magdalenie Nowaczyk za bardzo ciekawe zajęcia i prezenty.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d271503104kP844146160o2l1/dzieciaki—sadzeniaki