Wychowanie patriotyczne, to ważny element w wychowaniu dzieci. My Zajączki w tym roku szkolnym bardzo często podejmowaliśmy różne aktywności związane z poznaniem naszej Ojczyzny. Nauczyliśmy się wierszyka i piosenek o Polsce oraz narodowego tańca – poloneza. Z wielką ciekawością poznaliśmy również legendy o Ryczywole, Poznańskich Koziołkach, Wawelskim Smoku i Warszawskiej Syrence. Znamy podstawowe nazwy geograficzne związane z Polską, wiemy z czego znane są polskie miasta – Zakopane, Kraków, Warszawa, Toruń i Gdańsk. Przede wszystkim poznaliśmy nasze symbole narodowe. Przez cały rok szkolny utrwalaliśmy te wszystkie wiadomości i 15. maja zaprosiliśmy panią dyrektor i naszych rodziców, aby mogli zobaczyć ile my już potrafimy. Wszystkim się bardzo podobało – jesteśmy więc Zajączkami – Małymi Patriotami!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d271538966kP909184022o2l1/zajczki—maymi-patriotami