W piątek, 31 czerwca, obchodziliśmy w naszym przedszkolu jedno z najpiękniejszych dni w roku – Dzień Dziecka. Od rana wszystkie przedszkolaki nie mogły się doczekać przygotowanych dla nich niespodzianek. Na początku dzieci obejrzały zabawne przedstawienie pt: „Smok wawelski”, a potem na placu zabaw rozpoczęły się zabawy sportowe. Wiele radości sprawiły przedszkolakom zabawy na dmuchanym zamku, malowanie twarzy, tatuaże, puszczanie baniek mydlanych, rysowanie kredą oraz wspólne grupowe zdjęcia. Nie zabrakło również dla wszystkich cukierków,  słodkich  wypieków i lodów. W imieniu Dzieci, Pani Dyrektor oraz Grona Pedagogicznego serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola za otrzymane upominki oraz ogromne zaangażowanie w przygotowanie tego wspaniałego dnia.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d273665993kP919901854o1l1/przedszkolny-dzie-dziecka