Rodzice, już kolejny raz z okazji Dnia Dziecka przygotowali przedstawienie teatralne. Tym razem, kierując się rocznymi zadaniami przedszkola, tzn. – kształtowaniem postaw patriotycznych dzieci – opiekunki Teatru Rodziców (Agata Bukowska, Barbara Morańska, Monika Szczecina i Wanda Wolniewicz), przygotowały spektakl pt. ,,Smok Wawelski” Taki dzień jak Święto Dzieci – musi być oczywiście dniem radosnym, więc Rodzice przedstawili legendę w sposób humorystyczny łącząc czasy historyczne z współczesnymi. Dzieci z wielką ochotą angażowały się w różne zabawy proponowane przez aktorów. Dyrektor Przedszkola oraz Rada Pedagogiczna składa serdecznie podziękowania aktorom Teatru Rodziców, za wielkie zaangażowanie, humorystyczne podejście do przedstawienia i wywołanie uśmiechu u naszych przedszkolaków.
W przedstawieniu wzięli udział:
Smok Wawelski – Maciej Galiński
Szewczyk – Jacek Furman
Przekupka 1 – Agata Kaczmarek
Przekupka 2 – Karolina Frąckowiak
Przekupka 3 – Marika Krawczak
Przekupka 4 – Katarzyna Furman
Sprzedawca popcornu – Natalia Wieczorek
Rycerz, hejnalista – Anna Kasperk
Rycerz, kurier dpd – Agnieszka Olech
Narrator – Jagoda Szudarek
Taniec krakowiak – Agata Bukowska, Barbara Morańska, Monika Szczecina, Wanda Wolniewicz

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d273693986kP838694553o2l1/smok-wawelski—teatr-rodzicw

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d273747797kP940693755o2l1/film—smok-wawelski-cz-i

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d273748670kP967338485o2l1/film—smok-wawelski—cz-ii