12. września 2019r. nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście w mundurach. Wszystkie dzieci powitały panią Agnieszkę Majchrzak, Daniela Mnicha oraz Piotra Borkowskiego. Spotkania edukacyjne z policjantami w celu większej efektywności odbywały się w mniejszych grupach. W związku z tym, każdy nasz mały przedszkolak mógł sprawdzić swoją wiedzę w zakresie bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, wykorzystując sygnalizator świetlny oraz specjalną matę – zebrę. Pani Agnieszka przeprowadziła z dziećmi bardzo ciekawe rozmowy, dzięki którym dzieci mogły sobie utrwalić zasady bezpiecznego zachowania się podczas spotkania z obcymi zwierzętami lub nieznajomymi ludźmi. Nasze dzieci słuchały bardzo uważnie wszystkich rad i zaleceń – a nasi goście byli bardzo zadowoleni z poziomu wiedzy i umiejętności naszych wychowanków. Dziękujemy serdecznie naszym gościom za to edukacyjne spotkanie.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d293699468kP935162841o2l1/bezpieczne-przedszkolaki