Dzień Chłopaka na dobre wpisał się w kalendarz wydarzeń przedszkolnych. My, Zajączki spędziliśmy ten dzień na super zabawach przygotowanych przez panią Benię i panią Wandę. Nasza koleżanka Karinka zaprosiła swojego tatę – pana Pawła Świderskiego do ,,męskich”, wspólnych zabaw. My chłopcy wiemy już, że dobry wygląd to podstawa, więc przeszliśmy szkolenie w zakresie golenia brody oraz układania super fryzury. Wszystkie zadania wykonywaliśmy pod surowym okiem jurora. Nasz gość sprawdził również naszą wiedzę w zakresie rozpoznawania znaczków marek samochodów oraz umiejętność liczenia sztang. Mięliśmy również możliwość sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej poprzez podnoszenie sztangi. Wielkim wyzwaniem okazało się wypicie ,,eliksiru uśmiechu” – uśmiechaliśmy się wszyscy bo przecież dziewczyny nie lubią GBURKÓW! Pan Paweł przygotował dla nas świetną niespodziankę. Z różnych starych przedmiotów skonstruował super samochód. Ten samochód to naprawdę WIELKA FRAJDA. Każdy z nas z olbrzymią niecierpliwością czekał na to, kiedy zasiądzie za kierownicę, włączy radio i pooooomknie przez salę! Na zakończenie uroczystości nasze Koleżanki obdarowały nas super krawatami i słodką niespodzianką. To był naprawdę ŚWIETNY DZIEŃ! Dziękujemy Panu Pawłowi za niespodziankę i poświęcony czas.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d296169457kP962371314o2l1/mali-dentelmeni