Z okazji Dnia Chłopca, w grupie Tygrysków było bardzo wesoło i pracowicie. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat pracy murarza. Specjalistą w tej dziedzinie okazał się pan Damian Lachowicz – tata Stasia. Pan Damian pokazał dzieciom narzędzia niezbędne w tej pracy (kielnia, szpachla, miary, poziomice), a potem wszyscy przystąpili do prawdziwych prac murarskich. Efektem tych prac okazała się przepiękna doniczka, która zostanie pomalowana przez dziewczynki. Wiosną wykonana doniczka będzie ozdobą naszego ogrodu i będzie nam przypominać o tym dniu. Na zakończenie nie zabrakło  również słodkiego poczęstunku i prezentów dla chłopaków. To był wesoły czas, pełen niespodzianek. Dziękujemy!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d296730892kP988450211o1l1/dzie-chopca