W czwartek, 31 października, dzień upłynął nam na zabawach z udziałem królowej warzyw – pomarańczowej dyni. Odbył się dyniowy slalom, dyniowa matematyka, zabawa ruchowa „dynia parzy”. Według własnego pomysłu rysowaliśmy wesołe dyniowe minki, układaliśmy puzzle, tańczyliśmy, z wykorzystaniem dyni graliśmy w kręgle. Pani Henia i pani Beatka pomogły nam zobaczyć, co kryje się w środku dyni. Bardzo dziękujemy! Wyciągnięte ze środka pestki pozostawiliśmy do wysuszenia i za parę dni poznamy ich smak. Po tak wyczerpujących zabawach przyszedł czas na poczęstunek. Mama Natalki już po raz drugi przygotowała dla nas dyniową zupę, a mama Mateusza wspólnie z nami upiekła dyniowo – czekoladowe babeczki. Bardzo dziękujemy! To był wspaniały, wesoły, dyniowy dzień.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d300215929kP991473075o1l1/dyniowy-dzie