Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek stał się dla nas okazją do świetnych zabaw. Każdy z nas stał się dzisiaj zupełnie innym dzieckiem. Właśnie dzisiaj byliśmy przez chwilę w Bajkowym Świecie, w którym spotkaliśmy bohaterów z różnych bajek – nie tylko z tych nowoczesnych lecz również z bajek opisanych w pięknych książkach. W Bajkowym Świecie czas płynie zupełnie inaczej, więc my dzisiaj bawiliśmy się tak, aby wykorzystać różne niezwykłe rekwizyty. Zabawy były dla nas nie tylko źródłem radości lecz również sposobem na utrwalenie ciekawych wiadomości. To był naprawdę Bajkowy Dzień! Dziękujemy naszym Rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów, dzięki którym znaleźliśmy się w WIELKIM ŚWIECIE WYOBRAŹNI.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d300802414kP1038578738o2l1/dzie-postaci-z-bajek