We wtorek, 5 listopada obchodziliśmy w naszej grupie ŚWIATOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Tego dnia wszyscy wspaniale się bawiliśmy, zabawom, konkursom i tańcom nie było końca. Dzieci rozpoznawały bajki po przeczytanym fragmencie, rozpoznawały bajkowe postaci i tytuły bajek po rekwizytach, nie zabrakło również bajkowych zadań z kodowania. Układały “bajkowe” puzzle, grały w bajkowe memory i brały udział w  zabawach ruchowych, między innymi naśladowały sposób poruszania się bajkowych postaci, w tym Gumisiów. Każde dziecko pokolorowało również obrazek z ulubioną postacią z bajki i przygotowaliśmy przyjęcie dla naszych lalek. Po zakończonych konkurencjach nasza sala zamieniła się w salę kinową, były bajeczki i coś do chrupania:) Dzień ten był pełen wrażeń i radości, czego dowodem były nasze uśmiechnięte buzie.