Jak co roku pluszowe misie obchodzą swoje święto. Ten dzień żabki spędziły z biedronkami, każdy przedszkolak przyniósł swojego misia, by zaprezentować go swoim kolegom i bawić się z nim w rytm znanych piosenek o misiach. Nasza uroczystość rozpoczęła się ciepłym przywitaniem dzieci i maskotek, następnie poznały historię pluszowego misia. Dzieci bawiły się chustą animacyjną, każda z grup próbowała ułożyć je według wielkości, wraz z ich przeliczeniem Oczywiście nie zabrakło emocji związanych z wybraniem największego i najmniejszego misia. Naszemu spotkaniu towarzyszyły różne atrakcje takie jak gimnastyka z misiem czy taniec z misiem na zakończenie obejrzeliśmy film o “Misiu Koralgolu” oraz wykonaliśmy prace plastyczną “misia pod kocykiem”. Po pełnym dniu wrażeń, uśmiechu i zabawy wróciliśmy do sali.Najważniejszy cel spotkania został osiągnięty-wspólna i zgodna zabawa za co dziękujemy biedroneczkom.