25 listopada Motylki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każdy z nas  przyszedł do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Pani zaprosiła nas do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania misiów, układania puzzli przedstawiających znane misie z bajek. Następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Wysłuchaliśmy pouczającego wiersza, jak należy postępować ze swoim przyjacielem Misiem i innymi zabawkami. Rozmawialiśmy na temat przyjaźni, ponieważ Miś jest bardzo ważny w życiu każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Sprawdziliśmy również swoje umiejętności matematyczne, manualne podczas przygotowanych zadań. Rozwiązaliśmy quizy, graliśmy w grę memory, kolorowaliśmy misie według wzoru. Na zakończenie każdy mógł spróbować przyniesionych smakołyków. Wspomnienie tego wielkiego misiowego święta pozostanie w naszej pamięci na długo…