W  piątek 29 listopada Motylki i Biedronki postanowiły wspólnie “poznać swoją przyszłość” i przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Na początku spotkania, pani Michalina opowiedziała nam o zwyczaju wróżenia w wieczór andrzejkowy. A potem przystąpiliśmy do wesołej zabawy. Dzieci przekłuwały szpilką papierowe serca, na których odwrocie wypisane były imiona dziewcząt i chłopców. Zaznaczone imię – to imię przyszłego męża lub żony. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości. Dużo radości przyniosła dzieciom wróżba najbardziej kojarzona z Andrzejkami – lanie wosku. Dzieci podchodziły do miski z wodą i z pomocą dorosłej osoby lały wosk przez dziurkę od klucza. Powstałe kształty były doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni. Wspólnie odgadywaliśmy co nas czeka i czego możemy się spodziewać w przyszłości. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże.