W miniony piątek Żabki obchodziły Andrzejki-to stary ludowy zwyczaj. Wróżby miały dać odpowiedź na pytanie co czeka nas w przyszłości.Tradycja wróżb przetrwała do dziś i są okazją do wspólnej zabawy i przeżywania emocji, czy wróżby się spełnią przyszłość pokaże,pewne jest to że dzieci dobrze się bawiły. W tym dniu przyszła do nas mama Macieja Sz. Pani Asia.Przygotowana dekoracja, świece oraz charakteryzacja wprowadziła dzieci w magiczny świat. Chłopcy i dziewczynki, aby sprawdzić kto pierwszy się ożeni i wyjdzie za mąż ustawiały byty. Rzucały pieniążkami do “studni”aby spełniły się marzenia. W tańcu z balonem dzieci sprawdziły kim będą w przyszłości. Wszystkie wróżby przeplatane były tańcami a na zakończenie nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku oraz oczywiście dyskoteki z grupą zajączków wszystkich zainteresowanych odsyłam do filmu wystawionego przez Panią Wadę a Pani Asi dziękujemy za przygotowanie niespodzianki oraz pomoc.