5 grudnia grupę Pszczółek i Zajączków odwiedził Pan Przemysław Antkowiak z Panią Martą Kokotowską. Pan Przemysław w bardzo interesujący sposób zaprezentował zawód elektryka. Nasz gość pokazał wiele interesujących narzędzi, które są potrzebne do jego pracy. Dzieci miały okazję poznać  i zobaczyć m.in. różnego rodzaju mierniki, kable, lutownicę, kombinerki itp. Nasze przedszkolaki najbardziej zdziwiły się, że jest również prąd w jabłkach i cytrynach, aby się o tym przekonać Pan Przemysław podłączył owoce do amperomierza i udowodnił ten fakt. To było bardzo interesujące i pouczające spotkanie. Dzieci zobowiązały się do przestrzegania bezpieczeństwa. Dziękujemy serdecznie za przybycie i poświęcenie nam swojego czasu. http://www.kizoa.pl/Movie-Maker/d304766860k8873810o1l1/poznajemy zawód elektryka