„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do siebie uśmiechnięty”

 

W piątek, 6 grudnia, jak co roku nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i sympatyczny gość. Miał cały czerwony strój, długą, białą brodę i ogromny worek z prezentami. To był oczywiście MIKOŁAJ – niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku śniegu nie zawiódł i jak co roku przybył na czas. Od samego rana we wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Dzieci śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki jak tylko najpiękniej potrafiły. Na twarzach naszych przedszkolaków malowała się uśmiech, wielka radość i przejęcie. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc Mikołajowi w przygotowaniu prezentów. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!