W słoneczny poniedziałek, 9 grudnia przedszkolaki wybrały się do Gminnego Ośrodka Kultury, na przedstawienie “Opowieści ze śnieżnej krainy”. Występ artystów z Agencji Artystycznej „Art.- Bonsai” z Poznania wprowadził nas w świąteczny nastrój. Aktorzy w humorystyczny sposób przedstawili dzieciom, w jaki sposób  należy przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Główni bohaterzy, czyli  lisek, wilk, Rudolf i  Św. Mikołaj, przygotowywali się na ten wyjątkowy czas. Zwierzątka leśne gromadziły zapasy, a Rudolf ze Świętym Mikołajem kompletowali paczki z prezentami. Ciekawa opowieść z morałem przeplatana pięknym śpiewem i efektami specjalnymi wzbudziły w naszych małych słuchaczach duże zainteresowanie. Nawiązał się kontakt między przedszkolakami a artystami w trakcie przedstawienia. Dzięki opowieści kolejny raz, mogliśmy się przekonać, że warto w życiu być dobrym, sprawiedliwym i pomagać innym. Bo dobro zawsze jest w cenie… Dziękujemy Paniom z Biblioteki Publicznej w Ryczywole za zaproszenie na przedstawienie.