Wigilia świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Czekają na ten dzień wszyscy, Ci mali i Ci trochę starsi. Jednak życie pokazuje, że nie wszyscy mogą spędzić ten czas w gronie najbliższych. Zatem po raz kolejny, w piątek 20. grudnia br. z myślą o samotnych wieczerzę wigilijną zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ryczywole. W to cudowne przedsięwzięcie zaangażowało się również nasze przedszkole. Zajączki i Motylki przygotowały upominki dla samotnych – życzenia świąteczne spisano na ozdobnych drewnianych bombkach, choinkach i upiekły pierniczki. Podczas wigilii przedszkolaki zaśpiewały kolędy i piosenki świąteczne, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas w to wyjątkowe piątkowe popołudnie i przybycie z dziećmi na spotkanie wigilijne.