Tradycją naszego Przedszkola jest Bal Karnawałowy, który od wielu lat odbywa się w ostatni piątek przed rozpoczęciem ferii zimowych. W tym roku bal, prowadzony był przez animatora DJ Marko, który zaprosił nas na FESTIWAL KOLORÓW. Wszystkie dzieci z wielką ochotą brały udział w zabawach taneczno- ruchowych oraz w zagadkach muzycznych. Wszyscy nasi tancerze aktywnie pokonywali wszystkie muzyczne zadania, aby w jak najszybszym czasie zdobyć twierdzę KOLOROWY ZAMEK! Zabawa karnawałowa była naprawdę bardzo udana i to nie tylko dzięki muzyce i DJ Marko, ale przede wszystkim dlatego, że przez chwilę wszyscy staliśmy się postaciami bajkowymi. Każdy z nas poprzez swój niezwykły strój mógł znaleźć się w świecie fikcji. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie naszym przedszkolakom tak wspaniałych strojów karnawałowych.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d310762669kP1001809915o2l1/bal-karnawaowy-2020