Kosmos od zawsze ciekawił dzieci. Pojazdy kosmiczne, istoty pozaziemskie wzbudzają ogromne zainteresowanie. Przez ostatnie dwa tygodnie Tygryski wzbogacały wiedzę w tym zakresie. Poznały planety Układu Słonecznego, dowiedziały się dlaczego raz na Ziemi jest noc, a raz dzień. Oglądaliśmy film edukacyjny, wykonaliśmy prace plastyczne, zabawy matematyczne, ruchowe. Rozwijaliśmy wyobraźnię i pomysłowość. Poznaliśmy pojazd oraz wyposażenie niezbędne kosmonaucie do podróży w kosmos. Dowiedzieliśmy się również, że w kosmosie był również piesek o imieniu Łajka. Mama Jacka przyniosła nam teleskop – przyrząd do obserwacji gwiazd, za co bardzo dziękujemy. To były kosmicznie ciekawe dni. Zdecydowanie o Kosmosie wiemy już dużo więcej.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d313512829kP1028692650o1l1/rakieta