W tym tygodniu Pszczółki mają przybliżoną tematykę dotyczącą pieniędzy. Dzieci utrwalały wygląd poszczególnych monet i banknotów. Próbowaliśmy ustalić czy człowiek, który jest bardzo bogaty  jest szczęśliwy. Po dłuższych rozmowach doszliśmy do wniosku, że pieniądze nie dają szczęścia. Natomiast bez nich nie można kupić różnych rzeczy materialnych. Dlatego dzisiaj 5.03.2020 wybraliśmy się do sklepu Dinar do którego zaprosiła nas mama Zosi. Pszczółki poznały zawód sprzedawcy, miejsce jego pracy i jego atrybuty. Pani Justyna oprowadziła dzieci po sklepie pokazując, że są w nim różne działy w których znajduje się dany towar. Pszczółki odegrały role klientów i sprzedawcy dzięki czemu mogły poczuć pewną odpowiedzialność za swoje działania. Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za zaproszenie i za miłe upominki.