Z okazji Dnia Kobiet, w naszej grupie przygotowaliśmy sklep – właściwie to GALERIĘ HANDLOWĄ – PRIMARK. Każdy z nas zapoznał się z wiosenną kolekcją najlepszych projektantów. Później, po wielokrotnych przymiarkach, z wielką ochotą mimo dość wysokich cen kupowaliśmy najlepsze wybrane egzemplarze z wiosennej kolekcji. Zabawa ta sprawiła nam wiele radości i pozwoliła nam na doskonalenie umiejętności przeliczania, posługiwania się monetami i banknotami. Utrwalaliśmy też formy grzecznościowe oraz proste zwroty w języku angielskim.
Chłopcy w czasie, gdy DZIEWCZYNY ,,buszowały” wśród wieszaków, przygotowali dla nich niespodziankę. Własnoręcznie pod kontrolą mamy Stasia i mamy Kacpra, ozdobili najsmaczniejsze na świecie babeczki! Wyszły im naprawdę znakomicie. Dziękujemy pani Karolinie i pani Ilonie za to, że pomogły nam w tym zakupowym szaleństwie!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d313440365kP973443266o2l1/primark—dzie-kobiet