Z okazji Dnia Kobiet z inicjatywy mamy Stasia została zorganizowana w naszej grupie kawiarenka. Dziewczynki po wizycie w gabinecie kosmetycznym u pani Natalii Koch, która pięknie pomalowała paznokcie, mogły udać się do kawiarenki, gdzie mogły zamówić proponowane w menu dania. Chłopcy pełniąc role kelnerów, prześcigali się w zamówieniach dziewczynek, a wybór w menu był ogromny: galaretki, popcorn, ciasteczka, babeczki, banany, soczki, chrupki. Wszystko było przepyszne. Zorganizowana kawiarenka stwarzała okazję do wypowiedzi, stosowania zwrotów grzecznościowych, dokonywania wyborów, a przede wszystkim do wspólnej, wesołej zabawy. Poza tym zorganizowaliśmy konkurs ubijania piany, nawlekania igły i nitki, ubierania lalek. Na zakończenie wszystkie dziewczynki zostały obdarowane tulipankiem oraz upominkiem. To był super dzień, pełen wrażeń. Dziękujemy mamie Stasia za przygotowanie kawiarenki, a mamie Jacka i Oliwiera za pomoc.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d313598143kP1000539331o1l1/kawiarenka