8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu przybyła mama Szymona i mama Nadii z grupy Biedronek, które pomalowały dziewczynkom paznokcie. Chłopcy w tym czasie przygotowywali słodki poczęstunek, który ze smakiem został spożyty. Na zakończenie wszystkie dziewczyny i chłopcy wzięli udział w pokazie mody. Dziewczynki jak i chłopcy mieli przygotowane różnorodne stroje oraz mnóstwo gadżetów. Wszyscy mogli zaprezentować się na wybiegu i poczuć się jak prawdziwy model i modelka. Nie zabrakło również wspólnych gier i zagadek z którymi sobie dzieci świetnie poradziły. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za każdą pomoc i przygotowanie dzięki czemu ten dzień był udany.

http://www.kizoa.com/Montaż-Wideo/d315612641k7551408o2l1/dzie-kobiet