Dnia 22.04.2020r. z okazji Dnia Ziemi Pani Klaudia z grupy „Pszczółki” z Przedszkola Publicznego w Ryczywole wraz z Panią Bernadetą z grupy „Skrzaty” z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie ogłosiły:

Akcję – Wymiana Pocztówkowa w Internecie

  1. Pozdrowienia z mojej miejscowości zamieszkania”.

Udział wzięły dzieci 5 i 6 letnie z obu Przedszkoli.

Celem akcji było:

  • wzbudzenie zainteresowań i wiadomości o swojej miejscowości zamieszkania,
  • poszerzanie wiedzy jak należy dbać o środowisko
  • kształtowanie postawy szacunku wobec Ziemi i jej dóbr naturalnych
  • tworzenie pozdrowień dla rówieśników
  • poszerzanie wiedzy na temat innych miejscowości Polski

 

Łącznie zostało nadesłanych 17 pocztówek.

11 Pocztówek z Czarnkowa: wszystkie zostały wykonane przez dzieci z grupy Skrzaty. (Mateusz Bielejewski, Iga Przybył, Wikotoria Wróbel-Stasiak, Zofia Siemieniewska, Kacper Cyrulik-Noak, Julia Bednarek, Julia Tuta, Mikołaj Rybarczyk, Mikołaj Szwarcbach, Milena Purgiel, Dobrawa Zatoka)

6 Pocztówek z Ryczywołu: (Dominik Miler oraz Jan Rzański z gr. Pszczółki,Florian Pachliński oraz Karina Świderska z gr. Zajączki, Radosław Wołyński z gr. Żabki, Natalia Kos z gr. Tygryski)

 

Serdecznie dziękujemy dzieciom za pięknie wykonanie pocztówek oraz za udział w wymianie. Dziękujemy również rodzicom za wysłanie zdjęć do koordynatorów. Upominki zostaną wręczone dzieciom po powrocie do Przedszkola 😊

Bardzo dziękujemy:
Klaudia Kowalska, Bernadeta Słaboszewska

Prezentacja wszystkich prac pod linkiem:

https://www.kizoa.com/Monta%C5%BC-Wideo/d321114771k8585953o2l1/wymiana—pocztwkowa?fbclid=IwAR3OIBvvO7Ao-oy3dBKn8mmPkA5rfspKDucT_ThLC3FOfWMWOeSi4FJcWOI