W maju w naszym przedszkolu odbył się konkurs fotograficzny „WIOSNA W MOIM OBIEKTYWIE”. Przedmiotem konkursu było wykonanie pomysłowego zdjęcia o tematyce wiosennej. Natomiast głównym celem było rozwijanie zainteresowań fotografowaniem, jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodziców z dziećmi oraz promowanie pasji fotograficznej wśród przedszkolaków. W konkursie wzięło udział 24 dzieci. Wszystkie zdjęcia wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace wszystkich dzieci.
Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Prace konkursowe będzie można podziwiać na stronie internetowej przedszkola.
Mimo sytuacji panującej w kraju, WIOSNA nie zawiodła i pozwoliła zatrzymać wyjątkowe chwile w obiektywach przedszkolaków.