Good morning! Dzień dobry!

Czas się rozruszać – Can you move? Let’s see and sing! Walking, walking, walking, walking (idziemy), hop, hop, hop (skaczemy), running, running, running (biegniemy), stop (zatrzymujemy się).

A teraz wcale nie odpoczywamy, bo zaczynamy taniec!
Let’s dance!!! But remember – when you hear „freeze” – you stop and do not move, ok? Starajcie się ruszać tak, jak stworki na ekranie – tańczcie, gdy tańczą, skaczcie, gdy śpiewają „hopping”, robimy zakrętasy, gdy słyszymy „twirling”. Zresztą sami zobaczcie:

Kotki, Misie, a Wy pamiętacie jak jest Mama po angielsku? Tata? TAAAAAK! Mama to Mummy and Tata to Daddy. W każdej rodzinie jest tak, że czasem brakuje nam pomysłów do zabawy, z pomocą przychodzi stara, dobra gra – jeśli jeszcze nie znacie – poznajcie grę w kamień, nożyczki, papier (rock, scissors, paper) – wystarczy że macie przy sobie… ręce. Have you got your hand? Show me! (Macie? To pokażcie) Gotowi do zabawy?

Tygryski, Motylki i Biedronki, na pewno znacie piosenkę o pewnej rodzince rekinów –

Zapraszam do wspólnego śpiewania i pokazywania!!
Goodbye!