25 czerwca, najstarsze dzieci naszej placówki, uczestniczyły w UROCZYSTOŚCI POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA. W tym roku szkolnym uroczystość odbyła się ze względu na pandemię w nietypowy sposób z zachowaniem zasad sanitarnych. Dzieci 6 letnie z grupy Pszczółek, Żabek i Zajączków, pożegnały przedszkole mimo wszystko bardzo uroczyście. Na początku uroczystości pani Dyrektor wraz z Wychowawcami, przedstawiła krótki program poetycki, a Starszaki powiedziały wierszyk i zaśpiewały piosenkę o zbliżających się wakacjach. Nauczycielki i pani Dyrektor, dla dzieci, które żegnały się z naszym przedszkolem, przygotowały oczywiście Dyplomy Ukończenia Przedszkola oraz ,,małą szkolną wyprawkę”. Rodzicom za trud i pomoc w realizacji zadań wychowawczo – dydaktycznych, wręczono kwiaty i Podziękowania. Była to dla wszystkich bardzo wzruszająca uroczystość, nie kryto łez i miłych słów pełnych wdzięczności.
Naszym ABSOLWENTOM życzymy pięknych słonecznych wakacji oraz wielkich sukcesów w dalszej edukacji.
Pani Dyrektor wraz z wszystkimi Pracownikami Przedszkola.
Szczególnie, serdeczne życzenia składają Wychowawcy grup (Pszczółek, Żabek i Zajączków) – Klaudia Kowalska, Izabela Pachlińska i Wanda Wolniewicz

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d331502763kP1057231268o2l1/poegnanie-szeciolatkw-2020