W październiku w naszym przedszkolu odbył się konkurs fotograficzny „To właśnie jesień”. Do udziału zaproszono wszystkie przedszkolaki z rodzicami. Przedmiotem konkursu było pomysłowe zdjęcie o tematyce jesiennej. Natomiast głównym celem było uwrażliwienie na piękno jesiennego krajobrazu, a także rozwijanie zainteresowań fotografowaniem, jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodziców z dziećmi oraz promowanie pasji fotograficznej wśród przedszkolaków. Złota, polska jesień nie zawiodła i pozwoliła zatrzymać wyjątkowe chwile w obiektywach dzieci. W konkursie wzięło udział 32 przedszkolaków reprezentujących wszystkie grupy.  Każda praca wzbudziła niezwykły zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było  trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Narodzone zostały wszystkie pracę, natomiast laureatami  zostali:

I miejsce – Lena Piotr, grupa Biedronki

II miejsce – Lena Żurek, grupa Żabki

III miejsce – Grzegorz Jasiński, grupa Motylki

Wyróżnienia otrzymały  prace następujących dzieci: Aleksandra Wołyńskiego, Hanny Gokiert, Jagody Buławy.

Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem oraz drobnym upominkiem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywności i dziękujemy za udział w konkursie.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Publicznego w Ryczywole