Jesień, to piękny i kolorowy czas, pełen pachnących warzyw i owoców, jak również wspaniałych okazów przyrodniczych, które można znaleźć podczas jesiennych spacerów do parku czy lasu. W naszym przedszkolu odbył się konkurs, w którym każdy chętny rodzic wraz ze swoim dzieckiem, mógł wykorzystać jesienne skarby, które po prostu nas otaczają. Tematem przeprowadzonego konkursu były JESIENNE CUDAKI i wszyscy uczestnicy wykazali się naprawdę wyjątkową kreatywnością. Na wystawie znalazły się różnego rodzaju ludziki i zwierzęta oraz inne fascynujące kompozycje. Wybór tych najładniejszych i najbardziej kreatywnych prac odbył się poprzez głosowanie, w którym udział wzięli wszyscy pracownicy naszej placówki. Spośród 43 prac konkursowych wyłoniono trzech laureatów (I, II, III miejsce) oraz wyróżniono pięć prac.

Oto nagrodzone prace:

I miejsce – Aleksander Wołyński,

II miejsce – Patrycja Piechowiak,

III miejsce – Stanisław Lachowicz,

Wyróżnienia: Igor Skrzypek, Cezary Stepka, Grzegorz Jasiński, Wiktor Szudrowicz, Jakub Jackowiak.

Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem oraz drobnym upominkiem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom super pomysłów i dziękujemy za udział w JESIENNYCH CUDAKACH.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Publicznego w Ryczywole