Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej jaka panuje w naszym kraju w naszym przedszkolu odbyły się tradycyjne obchody Dnia Przedszkola. Święto to zapisało się na stałe w kalendarzu imprez naszej placówki. W związku z panującym reżimem sanitarnym nie mogliśmy spotkać się wszyscy razem, jednak to nie przeszkodziło nam w świętowaniu tego wyjątkowego dnia. Dzieci od wejścia witały kolorowe balony i ozdoby. W salach czekały niespodzianki oraz mnóstwo atrakcji, które przygotowali nauczyciele poszczególnych grup. Bawiliśmy się, śpiewaliśmy i tańczyliśmy przez cały dzień. Każda grupa wypuściła kolorowe balony ze swoimi marzeniami a w sali czekał już przepyszny tort z logo grupy, który wszyscy zjedli ze smakiem. Tego dnia grupa Zajączków i Żabek miała pasowanie na przedszkolaka, który był ważnym przeżyciem. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc i godne przeżycie tego święta.

Grupa Zajączki wraz z Panią Dyrektor i wychowawcą dumnie prezentuje swoje dyplomy, które otrzymały na pasowaniu na przedszkolaka.
Grupa Żabki wraz z Panią Dyrektor i wychowawcą dumnie pozuje z dyplomami do zdjęcia, które zostały wręczone na pasowaniu na przedszkolaka.
Grupa Kotki wypuszcza kolorowe balony z marzeniami przed budynkiem przedszkola.
Grupa Misiów z zachwytem patrzy na swój tort.
Grupa Motylki wraz z wychowawcą znajduje się przed budynkiem przedszkola i pozuje do zdjęcia przy swoim banerze z Motylkiem ze swoimi balonami.
Grupa Biedronki wraz z Panią Dyrektor pozuje do zdjęcia.
Grupa Tygryski znajduje się przed budynkiem przedszkola i pozuje do zdjęcia przy swoim banerze z Tygryskiem.
Grupa Pszczółki wraz z Panią Dyrektor i wychowawcą pozuje do zdjęcia.