Jesień to przepiękna pora roku. Przekonaliśmy się o tym realizując tematykę związaną z tą porą roku. Poznawaliśmy barwy jesieni, układaliśmy rytmy z darów jesieni, śpiewaliśmy i tańczyliśmy, a wszystko po to aby na podsumowanie wiadomości wybrać się na jesienne zabawy. Do sali przedszkolnej dzieci przybyły przebrane w stroje jesiennych postaci.  Pszczółki tańczyły i śpiewały do jesiennych przebojów.  Szukały jesiennych par na tablicy multimedialnej oraz ozdobiły w zespołach parasole dla Pani Jesień. Na zakończenie dzieci spożyły słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który uatrakcyjnił ten dzień. Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za współpracę.

Pszczółki pozują do zdjęcia w swoich strojach jesiennych.
Pszczółki tańczą przy jesiennych przebojach.
Pszczółki lubią zabawy na tablicy multimedialnej i grają w memory.
Pszczółki z zaangażowaniem ozdabiają parasol Pani Jesień w małych zespołach przy stole.