W tym roku szkolnym również obchodziliśmy dzień kropki, który rozpoczęliśmy od przypomnienia i poznania losów bohaterki książki w wersji bajki animowanej. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nich ma jakieś ukryte talenty, które gdzieś drzemią głęboko  i czekają na ich odkrycie. Każdy miał okazję zaprezentować lub opowiedzieć o swoich talentach i mocnych stronach. Tego dnia dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. W ciągu dnia dzieci wykonywały różne prace  z kropką w roli głównej. Poprzez zabawy słowne, ruchowe, plastyczne dzieci uczyły się kreatywności, odwagi i wiary w swoje możliwości. Wiele radości dała dzieciom zabawa z kolorowymi kulkami i chustą animacyjną. Tegoroczny dzień kropki był kolorowy, radosny i bardzo udany.